Job from April 25, 2024

Масажист

18 000 – 25 000 UAH, % від послуг

Твій б'юті консепт
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Лютеранська.
0.7 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Ми пропонуємо:

  • роботу в салоні бізнес-класу, знаходимося біля станції метро Хрещатик.
  • комфортні умови роботи
  • робота на матеріалах та косметиці салону
  • офіційне працевлаштування.
  • своєчасну виплату ЗУ (двічі на місяць)
  • безкоштовне навчання.

Основні обов’язки:

  • проведення процедур з естетики тіла, пілінги, спа, догляди для тіла та обличчя
  • робота на апаратах Endospheres AK Sensor Fly, Icon Laser, Hydrafacial, мікроструми
  • рекомендація домашнього догляду

ЗП % від процедур + 10% від товарів

Мед освіта!

Similar jobs

Масажист фітнес-клубу "Гран-Прі"
Інор, ТОВ, Kyiv

Масажист
Добробут, ММ, Kyiv

Спеціаліст з апаратного масажу (апаратна косметологія)
20 000 – 40 000 UAH, Simmetria, Kyiv

Масажист (ст. м. Позняки, Осокорки)
40 000 – 70 000 UAH, Студія масажу Михайла Гузь, Kyiv

Спеціаліст з апаратного масажу (ендосфера)
20 000 – 36 000 UAH, SoBeauty, Kyiv