Job from April 12, 2024

Медична сестра, асистент стоматолога

10 000 UAH, Залежить від к-сті р/д та навантаження

Лічниця Ткачука
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Пасічна, 38а.
2.2 km from centerFind on the map

Ткачук Андрій
0958336959

Full-time. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Стерилізація інструментів Асистування лікарю Вологе прибирання Сухе прибирання
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: дотримання робочого графіку пн-пт 10:00—20:00 сб/нд — вихідний.

Умови роботи: щоденний розрахунок або ж місячна ставка, бонусні за переробіток та шкідливість

Обов’язки:

  • вологе та сухе прибирання,
  • кварцування кабінетів,
  • стерилізація інструментів,
  • виконання ртг-знімків,
  • асистування лікарям,
  • ведення реєстраційних журналів.

Similar jobs

Медсестра стомат. кабинета
10 000 – 20 000 UAH, K&O Studio Dental, Ivano-Frankivsk

Асистент стоматолога, медична сестра
18 000 – 20 000 UAH, Центр Практичної Стоматології, Ivano-Frankivsk

Бойовий медик (військова служба за контрактом)
25 000 – 50 000 UAH, Івано-Франківський ОТЦК та СП, Ivano-Frankivsk

Асистент стоматолога, стерилізаційна медсестра
Dr Ali's, dental center, Ivano-Frankivsk

14 000 – 16 000 UAH, Viadent, стоматологія, Ivano-Frankivsk