Job from April 3, 2024 Apply without resume

Вантажник

15 000 UAH, Своєчасна виплата двічі на місяць

Доброта-Авто, ДП
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Lviv, вулиця Зелена, 238.
4.3 km from centerFind on the map

Тетяна
067 673 17 07

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги :

  • головне бажання працювати

Умови роботи:

  • працевлаштування в стабільній та успішній компанії, що динамічно розвивається; -стабільну заробітну плату з виплатою два рази на місяць;
  • енергійний, позитивний колектив.

Обов’язки: робота на складі гуртівні будматеріалів

Similar jobs

Вантажник (вечір)
Смар Текс, Lviv

Вантажник на склад (Сихів)
18 000 – 22 000 UAH, Rozetka, Lviv

Вантажник, комірник
16 000 – 20 000 UAH, Львівенергорембуд, ДП Львівобленерго, ПрАТ, Lviv

Комплектувальник
16 000 UAH, Інтерелектро Україна, ТД, ТОВ, Lviv

Складальник, комплектувальник, пакувальник (аптечний склад)
20 000 – 30 000 UAH, БаДМ, ТОВ, Lviv