Job from April 17, 2024

Охоронник автобусного парку

8 000 – 10 000 UAH

Чернігівавтосервіс, ПАТ
Auto business and auto service; 250–1000 employees

Chernihiv, вулиця Громадська, 39.
2.5 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Уважність Забезпечення охорони Порядність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Порядність, уважність, охайність, відсутність шкідливих звичок.

Умови роботи: змінний графік роботи, ½

Обов’язки: охорона території автобусного парку

Вся інформація за телефоном 0505267667

Similar jobs

Стрілець, помічник гранатометника
21 000 UAH, Військова частина А7328, Chernihiv

Гранатометник
20 000 – 22 000 UAH, Військова частина А5725, Chernihiv

Навідник зенитно-кулеметного відділення

Кулеметник

Стрілець