Job from May 3, 2024 Apply without resume

Прибиральниця

  • 9 000 UAH, -
  • Гринтим

    Public and business services; 250–1000 employees
  • Kyiv, вулиця Новокостянтинівська, 4А.
    3.9 km from centerFind on the map
  • Гургенидзе Елена Викторовна
    (099 724 02 59
  • Part-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • Охайність
  • Вологе прибирання
  • Сухе прибирання
  • Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Відповідальність,
  • охайність,
  • стабільність

Умови роботи:

  • графік роботи з 7:00—11:00 і кожен третій день чергування до 18:00(підтримуюче прибирання);
  • 1 раз на місяц субота з 9:00—13:00(чергування:підтримуюче прибирання)
  • прибирання офісних приміщень, санітарних кімнат, сухе вологе прибирання, винисення сміття

Обов’язки:

  • сухе вологе прибирання,
  • винисення сміття,
  • підтримуюче прибирання

Гринтим

Public and business services, 250–1000 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics