Job from April 8, 2024

Менеджер з продажу комп’ютерної техніки (ноутбуки)

10 000 – 20 000 UAH, 6700+відсоток

Костенюк О.О., ФОП
Retail; less than 10 employees

Vinnytsia, вулиця Келецька.
5.6 km from centerFind on the map

Олександр Костенюк
0980527497

Full-time. Work experience more than 2 years. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Робота з клієнтами
Show all skillsRoll up skills

Job description

В магазин ноутбуків потрібен продавець-консультант.

Вимоги:

  • Знання електроніки (ноутбуки, планшети, телефони) на рівні фахівця.
  • Вміння встановлювати та налаштовувати операційну систему, драйвери та ін.
  • Буде додатковим заробітком вміння проводити дрібний ремонт (заміна памяті, клавіатури, батареї, дисплея ноутбука), заміна термопасти та ін.

Умови роботи:

Пн — Сб з 10:00 до 19:00

Обов’язки:

  • публікація оголошень на олх, instagram та ін.
  • Спілкування з клієнтами в магазині і по телефону.

Similar jobs

Salary statistics