Job from April 28, 2024 Apply without resume

Офіціант

8 000 – 14 500 UAH

Смачна хвилина, ПП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Dnipro, вулиця Титова, 34.
4.9 km from centerFind on the map

Эхтирам
067-785-64-72

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Сервірування столу Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • Працівники віком від 18 років, які мають охайний вигляд,
  • добре знання меню і складу страв,
  • комунікабельність

Условия работы: робота з 10−00 до 24−00 згідно плаваючого графіка

Обязанности:

  • обслуговування банкетів, урочистостей,
  • прибирання та сервірування столів,
  • винесення страв

Similar jobs

Офіціант
20 000 – 25 000 UAH, Титаренко К.Д., ФОП, Dnipro

Офіціант винного бару Bad Boy
23 000 UAH, Wine Bureau (goodwine), Dnipro

Офіціант
Evrika, Dnipro

Офіціант
Optima Hotels & Resorts, Dnipro

Офіціант
15 000 – 20 000 UAH, Steel Story, Dnipro