Job from May 1, 2024 Apply without resume

Бариста-продавець

12 000 – 15 000 UAH, Ставка + %

Point, кафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Dnipro, вулиця Маршала Малиновського, 130.
6.3 km from centerFind on the map

Илона
0676398990

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Потрібна активна, позитивна, пунктуальна, без шкідливих звичок Бариста-продавець у кафе, кав’ярню.

Вимоги:

  • Порядність, комунікабельність, ввічливість та акуратність.
  • Грамотна мова, здатність навчатися.
  • Досвід роботи бариста, офіціанта, продавця вітається.

Умови роботи:

  • графік роботи — п’ятиденка, з вівторка по суботу.
  • Час роботи з 8:00 до 17:00; субота-скорочений день до 16:00.
  • Ставка +% від каси.
  • Виплата заробітної плати 2 рази на місяць.

Обов’язки:

  • Продаж та приготування кавових напоїв, фастфуду.
  • Розрахунок гостя.
  • Догляд за обладнанням та робочим місцем.

Знаходимося на Лівому березі, на вул. Маршала Малиновського 130

Ілона

т. 067−639−89−90

Similar jobs

Продавець пива
10 000 – 14 000 UAH, Пляшка Пива, Dnipro

12 000 – 15 000 UAH, Василевський К.О., ФОП, Dnipro

Продавець-бариста
7 000 – 12 000 UAH, Snacks and cakes, кав'ярня, Dnipro

Бариста, продавець-консультант
15 000 – 25 000 UAH, Basilur coffee&tea, Dnipro

Продавець-консультант, бариста (піцерія)
15 000 – 20 000 UAH, Вест-Менеджмент, ООО, Dnipro