Job from April 20, 2024 Apply without resume

Асистент стоматолога

Dental Clinic
Medicine, pharmacy

Irpin, вулиця Лермонтова.
1.4 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ведення документації Асистування лікарю Підготовка робочого місця лікаря
Show all skillsRoll up skills

Job description

В стоматологічну клініку відкрита вакансія на посаду асистент-стоматолога

  • середня медична освіта за спеціальністю сестринська справа.
  • досвід роботи в стоматології є перевагою.

Обов’язки:

  • підготовка робочого місця лікаря до прийому пацієнта;
  • прибирання медичного кабінету після прийому;
  • участь в лікуванні пацієнтів за принципом «роботи в чотири руки»
  • ведення медичної документації.

Умови:

  • графік роботи позмінний.
  • режим роботи клініки: Пн-Сб 09.00 до 19.00.

Similar jobs

Асистент стоматолога, медсестра зі стоматології у Київ
27 000 – 29 000 UAH, Business Booster, Irpin

Асистент стоматолога у Бучу
10 000 – 12 000 UAH, Димакс Дент, Irpin

15 000 – 35 000 UAH, DentaQuelle, стоматология, Irpin

Ассистент стоматолога
JVDental, стоматологическая клиника (ЖК Jackhouse), Irpin

10 000 – 15 000 UAH, Колесник М.В., ФОП, Irpin