Job from April 8, 2024 Apply without resume

Дизайнер

15 000 – 20 000 UAH

Еліт-Фасад
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Марковецька.
4.8 km from centerFind on the map

Микола Крохмальний
+380665444710

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С Дизайн
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Створення дизайнів меблевих фасадів та накладок.
  • Оформлення замовлень в 1С.та робота в графічному редакторіCorelDraw та допоміжних програмах (для обробки на станку ЧПУ).
  • Прийманя та видача замовлень.

Умови роботи: Графік роботи Пн-ПТ 9:00−18:00

Обов’язки:

  • Ставитись до своєї роботи відповідально,
  • без шкідливих звичок.

За більш детальною інформацією телефонуйте за номером телефону 0997381621 Oксана

Similar jobs

Дизайнер-графік
24 000 – 29 000 UAH, Левицька О.І., ФОП, Ivano-Frankivsk

Дизайнер
12 000 – 30 000 UAH, Verona, Ivano-Frankivsk

Графічний дизайнер
14 000 UAH, Hamcom GmbH, Ivano-Frankivsk

Frankof, фабрика м'яких меблів, Ivano-Frankivsk

Дизайнер інтерʼєру
Центр обслуговування ІФ, Ivano-Frankivsk