Job from April 29, 2024

Електрик

15 000 UAH

Укрелком ЛТД
Mechanical engineering; 10–50 employees

Khmelnytskyi, вулиця Пілотська, 77б.
3.2 km from centerFind on the map

Оксана
097 385 04 89

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ремонт електрообладнання
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: відсутність шкідливих звичок

Умови роботи: 5-денний робочий тиждень, 8-годинний робочий день

Обов’язки:

  • Обслуговування та ремонт електроустаткування підприємства,
  • дефектування та ремонт електрообладнання

Similar jobs

Електромонтер
12 500 UAH, Оазис, ТРЦ (Хмельницкий), Khmelnytskyi

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Хмельницька макаронна фабрика, ТОВ, Khmelnytskyi

Електромеханік
22 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Khmelnytskyi

10 000 UAH, Місто для людей, Khmelnytskyi

Електрик
22 000 UAH, 2К, СУНП, ТОВ, Khmelnytskyi