Job from March 28, 2024 Apply without resume

Машиніст крана (мостовий)

20 000 – 35 000 UAH

Комбінат виробничих підприємств
Construction industry and woodworking; 50–250 employees

Poltava

Ірина Анатоліївна
0952289791, 0532-55-30-46

Full-time. Work experience more than 2 years. Secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • особа з досвідом роботи від 2-х років, перевага надається з досвідом від 5-и років;
  • бажання працювати

Умови роботи:

  • робота в кабіні крану на свіжому повітрі,

Обов’язки:

  • робота з механізмами крану; вміння працювати з механічним та електричним обладненням; огляд та догляд за цим обладнанням.

Similar jobs

Автокранівник
Контур Буд ЛТД, ТОВ, Poltava

Кранівник
СМНК, ТОВ, Poltava

Автокранівник на автокрани (35, 70, 80 т)
28 000 – 50 000 UAH, Автобан Інжиніринг, ТОВ, Poltava

Кранівник
37 000 – 45 000 UAH, Промін Буд Сервіс, ТОВ, Poltava