Job from April 17, 2024 Apply without resume Above average

Автослюсар

17 000 – 50 000 UAH

SDR Company LTD
Auto business and auto service; less than 10 employees

Khmelnytskyi, вулиця Купріна, 3.
2.5 km from centerFind on the map

Кучер Сергій Володимирович
096-117-05-15

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: відповідальність, дисципліна, готовність працювати в команді, бажання заробляти, а не відробляти робочий час!

Умови роботи: Забезпечення усіма умовами для ефективної праці, інструменти, спецінструменти, спецодяг.

Обов’язки: Ремонт та діагностика несправностей автомобільної техніки вузлів та агрегатів!

Similar jobs

Автослюсар, механік авто
20 000 – 40 000 UAH, Дуда С.В., ФОП, Khmelnytskyi

Помічник механіка, автослюсар (вантажні авто, вахта)
35 000 UAH, УМТАТ ТБ, ТОВ, Khmelnytskyi

Автомеханік
Опус-Авто плюс, Khmelnytskyi

Автослюсар в автосервіс АТЦ
Троян І.Ф., ФОП, Khmelnytskyi

Автослюсар
40 000 UAH, АТЛ-Автосервіс, ТОВ, Khmelnytskyi