Job from April 30, 2024 Apply without resume Above average

Водій-далекобійник

45 000 UAH

Гермес-Авто, ТК
Transportation and logistics; 10–50 employees

Dnipro

Павел
0985001130

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Уважність Акуратність Порядність Ведення звітності
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Пунктуальность, порядочность, аккуратное отношение к авто, без вредных привычек

Условия работы: Постоянная работа по Украине на авто Евро 5 с полуприцепом рефрижератор 20 т.

Обязанности:

  • Выполнение перевозок скоропортящегося груза в указанный срок,
  • внимательное отношение к сопроводительным документам, отчетность

Similar jobs

Водій-міжнародник
АВ метал груп, ТОВ, Dnipro

Водій-міжнародник на фуру
Рента-прим, Dnipro

Водій-далекобійник кат. С1
30 000 – 40 000 UAH, Еміс Транс, ТОВ, Dnipro

25 000 – 60 000 UAH, Дніпротрансавто, Dnipro

Водій-міжнародник кат. СЕ у Запоріжжя
40 000 – 60 000 UAH, Карго Оіл, Dnipro