Job from April 17, 2024 Apply without resume Above average

Комплектувальник

18 000 – 20 000 UAH, + выслуга лет

Зотов, ФЛП
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Odesa, Новомосковська дорога, 21.
6.6 km from centerFind on the map

Александр
0675998643

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: Мужчина или женщина без вредных привычек. Желание работать.

Условия работы:

  • Ночная работа, с 21.00 до 7.00.
  • пятидневка.
  • Работа при температуре +6С.

Обязанности:

  • Укомплектовка товара по накладным.

тел. 0675998643

Similar jobs

Комплектувальник товару, укладальник-пакувальник
17 000 – 20 000 UAH, Fozzy Group Логістика, Odesa

Вантажник-експедитор, працівник складу
ФМ Хладопром, ТОВ, Odesa

Вантажник-комплектувальник (склад, 6 км)
18 000 UAH, Сафонов П.Ф., ФЛП, Odesa

Кладовщик, приемщик, комплектовщик
15 000 – 20 000 UAH, Ексімфуд, ТОВ, Odesa