Job from April 12, 2024 Apply without resume

Автослюсар з ремонту вантажних автомобілів

15 000 – 25 000 UAH, От выработки

Pit-line, СТО
Auto business and auto service; 10–50 employees

Poltava, Кременчуцька вулиця, 59.
4.1 km from centerFind on the map

Серегин Роман
0504055041

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ремонт авто
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: досвід роботи, якість та адекватність знання автоелектрики вітається

Умови роботи: сприятливі умови своєчасна зарплата згуртований колектив

Обов’язки: дотримуватися дисципліни

Similar jobs

Автослюсар, автомеханік з ремонту легкових авто
25 000 UAH, Тір Сервіс Полтава, Poltava

Автослюсар, автомеханік з ремонту авто
20 000 – 35 000 UAH, Pulsar, Poltava

Механік автомобільної колони
Укрпошта, Poltava

Механік авто
18 000 – 25 000 UAH, Одарюк А., ФЛП, Poltava

Автослюсар з ремонту стартерів і генераторів
16 000 – 25 000 UAH, Сервисэлектро, СТО, Poltava