Job from May 16, 2024 Apply without resume

Медсестра в ЕКГ-кабінет

  • 12 000 – 14 000 UAH
  • Юрик О.Є., ФОП

    Medicine, pharmacy; less than 10 employees
  • Kyiv, вулиця Бульварно-Кудрявська, 27.
    1.7 km from centerFind on the map
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • ЕКГ
  • Сестринська справа
Show all skillsRoll up skills

Job description

На постійну роботу (повний робочий день) потрібна медсестра в ЕКГ-кабінет (Юрик Ользі Єфремівні, лабораторія нейроортопедії та проблем болю ДУ Інститут травматології та Ортопедії НАМН України. Лікуються також наші армійці. Від Цирку 7 хв пішки в бік Львівської площі. Всі пропозиції та питання за телефоном. Дзвоніть!

Умови роботи: медичний кабінет.

Обов’язки:

  • Типові обов’язки медсестри.
  • Знімати кардіограму.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ: 067−949−98−08, Ольга Єфремівна

Юрик О.Є., ФОП

Medicine, pharmacy, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics