Job from April 15, 2024 Apply without resume

Водій-вантажник

15 000 – 25 000 UAH, Доплата за перепрацювання+бонуси.

4Loft
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Kolomyia, вулиця Гетьмана Івана Мазепи, 298.
3.2 km from centerFind on the map

Микола Ціховський
+380684727520

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Водійські права кат. B
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Вік від 21 років до 35 років
  • Бажання працювати
  • Досвід їзди на вантажних автомобілях категорії B

Умови роботи: З 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю

Обов’язки: Пакування, доставка, вигрузка та загрузка меблів.

Similar jobs

Водій-експедитор
17 000 – 22 000 UAH, Коломийський хлібокомбінат, ПП, Kolomyia

22 000 UAH, Степовик, ФОП, Kolomyia

Водій з власним авто
33 000 – 37 000 UAH, БаДМ, ТОВ, Kolomyia

Комплектувальник
14 000 – 16 000 UAH, Кондитерська Корпорація ROSHEN, Kolomyia

Вантажник
17 000 UAH, Чернишов С.В., ФОП, Kolomyia