Job from April 2, 2024 Apply without resume Above average

Токар

20 000 – 25 000 UAH

Завод Агродеталь, ТОВ
Mechanical engineering; 10–50 employees

Poltava

Віталій
0505871328

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Читання креслень Токарні роботи Робота на токарному верстаті
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: досвід роботи на токарних верстатах

Умови роботи:

  • п’ятиденний робочий тиждень,
  • робота з 7.30 до 16.00

Обов’язки:

  • виконання роботи на токарному верстаті 16К20,
  • вміння користуватися вимірювальними інструментами,
  • читання креслень,
  • дотримання вимог техніки безпеки.

Similar jobs

Токар
19 000 – 23 000 UAH, Полтавський алмазний інструмент, ПрАТ, Poltava

Фрезерувальник
Укрнафта, Poltava

Токар
25 000 – 30 000 UAH, ДТ-Плюс, Poltava

Токар
20 000 – 25 000 UAH, Полтаввагон, ТОВ, Poltava

Токар
15 000 – 20 000 UAH, Кіото Даймонд Тулз Україна, ТОВ, Poltava