Job from April 19, 2024 Apply without resume

Медсестра стомат. кабінету

Карпенко О.В., ФОП (стоматологія)
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Cherkasy

Наталія Ліліченко
0634027391, 0972391729

Full-time. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Уважність Асистування лікарю Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: охайна, відповідальна, уважна

Умови роботи: позмінно

Обов’язки: асистування лікарю під час прийому, підготовка кабінету до роботи.

Similar jobs

Асистент стоматолога, медична сестра
16 000 – 20 000 UAH, Сучасна сімейна стоматологія, Cherkasy

Назарія, стоматологія, Cherkasy

14 000 – 15 000 UAH, Невідкладна стоматологія, Cherkasy

Медична сестра кабінету комп'ютерної томографії, УЗД
Лур, медичний діагностичний центр, Cherkasy

Медсестра
Лікар Ковальчук, сімейна клініка, Cherkasy