Job from April 23, 2024 Apply without resume

Ветеринарний лікар, ординатор

15 000 – 20 000 UAH, Залежить від кількості робочих днів в місяць

Хелгi, ТОВ
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Єлизавети Чавдар.
9.5 km from centerFind on the map

Олег
0630257097

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Відповідальність Професіоналізм
Show all skillsRoll up skills

Job description

Обов’язки:

  • прийом, огляд,
  • проведення діагностичних,
  • терапевтичних маніпуляцій,
  • призначення лікування,
  • консультування.

Вимоги:

  • професіоналізм,
  • відповідальність,
  • комунікабельність.

Умови:

  • зайнятість повний день з 9.00 до 20.00, можливий графік від двох до п’яти робочих днів на тиждень,
  • ставка.

Similar jobs

Ординатор ветеринарного лікаря, терапевт
25 000 UAH, Звірополіс, ветеринарний центр, Kyiv

Ветеринарний лікар УЗД
40 000 UAH, Друг, ЦВМ, Kyiv

Терапевт, лікар ветеринарної медицини
45 000 UAH, Ветнова, ветеринарна клініка, Kyiv

Ветеринарний лікар
20 000 – 40 000 UAH, Макарчук Ю.В., ФЛП, Kyiv

Асистент ветеринарного лікаря
8 000 – 12 000 UAH, VetCityPets, ветеринарная клиника, Kyiv