Job from April 26, 2024 Apply without resume

Електрик (с. Губин Перший)

За результатами співбесіди

ПОСП ім. Івана Франка
Agriculture, agribusiness; 50–250 employees

Lutsk

Павло
+380509547495

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Працьовитість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: виконавчий, працьовитий, без шкідливих звичок

Умови роботи: офіційне працевлаштування, графік роботи по змінах

Обов’язки: поточний ремонт та обслуговування електротехнічної частини господарства.

Павло +380509547495

Similar jobs

Слюсар-електрик
Губин, птахокомплекс, Lutsk

Електрик, електромонтажник
15 000 – 23 000 UAH, Оксі-Лайт, ПП, Lutsk

Електрик
Полімер, ТОВ, Lutsk

Електромонтажник, електрик
ВО Інженірінг, Lutsk

Інженер-конструктор (електрика, механіка)
Електросервіс, виробниче підприємство, Lutsk

All similar jobs

Salary statistics