Job from April 1, 2024

Водій-експедитор транспортного засобу кат. С1

15 000 – 25 000 UAH, Заробітня оплата залежить від об'єму вивезеного вантажу

ОТК Спутник, ООО
Transportation and logistics; 50–250 employees

Zaporizhzhia, Хортицьке шосе, 12.
8.8 km from centerFind on the map

Юрий Михайлович
0503221700, 0503225456 (viber)

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Наявність трудової.Запис водій вантажівки від п’яти років.

Умови роботи: Доставка продуктів до магазинів, та кінцевим споживачам.

Обов’язки: Пильнувати за транспортом, та гарно виконувати свою роботу.

Similar jobs

Водій-далекобійник кат. B, С, СЕ
25 000 – 40 000 UAH, Вишэкспресс, ЧП, Zaporizhzhia

Водій кат. Е (зерновоз)
30 000 – 45 000 UAH, SK Bulat, Zaporizhzhia

Водій категорії С, Е
Улисс тур, ООО, Zaporizhzhia

Водій категорії СЕ
35 000 – 40 000 UAH, Сервіс-Трак, ТОВ, Zaporizhzhia

Водій кат. С (вахта)
27 000 UAH, Fozzy Group Логістика, Zaporizhzhia