Job from April 26, 2024 Apply without resume

Агент з продажу та оренди нерухомості

20 000 UAH, Від 20000

Бульвар, АН
Real estate; less than 10 employees

Chernivtsi

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: вища та незакінчена вища освіта.

Обязанности: робота в офісі, також необхідно показувати квартири клієнтам, розмова з клієнтами по телефону.

Условия работы:

  • з 10.00 по 18.00 робота в офісі,
  • з понеділка по п’ятницю,
  • офіційне працевлаштування,
  • висока заробітна плата.

+380508148344

Similar jobs

Рієлтор, менеджер з продажу нерухомості
20 000 – 60 000 UAH, City group, АН, Chernivtsi

Менеджер з продажу
12 000 – 15 000 UAH, Ілащук Д.Ю., ФОП, Chernivtsi

Старший менеджер з продажу, team lead, головний direct-maneger
25 000 – 40 000 UAH, Макарчук В.В., ФОП, Chernivtsi

Менеджер з продажу в магазин вітамінів та спортивного харчування
15 000 – 20 000 UAH, Monsterlab, Chernivtsi

20 000 – 25 000 UAH, Сілта-Колор, Chernivtsi