Job from April 29, 2024 Apply without resume

Мотокур'єр на транспорт компанії

16 000 – 18 000 UAH

TerraMare, мережа ресторанів
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Vinnytsia, проспект Коцюбинського, 76.
1.5 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Водійські права кат. A Знання доріг міста
Show all skillsRoll up skills

Job description

В службу доставки Terra Mare шукаємо водія-кур'єра на наш мопед.

Основні вимоги до кандидата:

  • водійське посвідчення категорії А-А1;
  • досвід роботи кур'єром буде Вашою перевагою;
  • знання адрес міста;

Основні обов’язки:

  • доставка їжі на зазначені адреси;
  • розрахунки із замовниками;

Ми пропонуємо:

  • графік 11:00—22:00, ~5\2.
  • ставка від 800 за зміну, 16000−18000/міс.
  • оплачуване стажування.

Чекаємо на Ваші дзвінки: 063 89 77 965.

Similar jobs

Кур'єр на авто компанії (бус)
18 000 – 25 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Vinnytsia

Курʼєр з власним транспортом
Tereveni, Vinnytsia

Кур'єр на автомобіль компанії
12 000 – 22 000 UAH, Димніч М. С., ФОП (Асахи, суши-бар), Vinnytsia

Кур'єр на авто компанії
Росана-Н, ЧП, Vinnytsia

Мотокур'єр на мопед компанії у мережу продуктових магазинів
13 000 – 16 000 UAH, Третяк, ФОП, Vinnytsia