Job from April 22, 2024 Above average

Бариста

15 000 – 20 000 UAH, Процент від продажів

Urban Cup, кофейня
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Lubny, Володимирський майдан.
1.5 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Активність Приготування кавових напоїв Грамотна усна та письмова мова Витривалість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • грамотна мова
  • Витривалість
  • Активність

Условия работы: 3−4 робочі дні на тиждень. Графік роботи 7:00 —22:00

Обязанности:

  • приготування кавових напоїв та лимонадів за технологічними картками
  • Робота з еспресо машиною (навчаємо). Приготування сиропів за технологічними картками
  • Прибирання робочого місця та залу
  • Робота з гостями

співбесіда за номером 050 733 28 38

Similar jobs

Бариста
7 000 UAH, Валітов А.В., ФОП, Lubny

Бариста
8 000 – 10 000 UAH, Coffee Express, Lubny