Job from April 10, 2024 Apply without resume

Автослюсар-шиномонтажник

10 000 – 25 000 UAH

СклоАвтоШина
Auto business and auto service; less than 10 employees

Vinnytsia, вулиця Київська, 85.
2.4 km from centerFind on the map

Александр Никитич
0674300940

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Здатність до навчання Чесність Неконфліктність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: чесність, порядність, не конфліктність, досвід роботи від року!

Условия работы: з 9.00 до 18.00, неділя вихідний

Обязанности: відноситися до роботи відповідально, та навчатися новому

Similar jobs

Автослюсар
35 000 – 45 000 UAH, АТЛ-Автосервіс, ТОВ, Vinnytsia

Автослюсар
25 000 – 30 000 UAH, Автохелф, Бош Авто Сервіс, Vinnytsia

Автомеханік
20 000 – 50 000 UAH, Автомир, група компаній, Vinnytsia

Слюсар з ремонту автомобілів, автомеханік
20 000 – 30 000 UAH, Вінниччина-Авто, ПрАТ, Vinnytsia

Автомеханік в гараж
15 000 UAH, Івасюк Т.П., ФОП, Vinnytsia