Job from April 10, 2024 Apply without resume

Майстер манікюру в салон краси у Дубай

70 000 – 120 000 UAH

Status plus
Beauty, fitness, sports; 10–50 employees

Other countries

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Дизайн Манікюр Педикюр Нарощування нігтів Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Відкрита вакансія майстра манікюру в салон краси Дубай

Будь-ласка, разом із резюме надсилайте приклади своїх робіт, або робочі сторінки інстаграм.

Умови роботи:

  • Графік работы: 5 днів на тиждень;
  • З/П — 7000 AED
  • Візу та страховку сплачує роботоваць;
  • Офіційне працевлаштування, обов’язковий контракт.
  • Житло не надається

Обов’язки:

  • манікюр та педикюр (Smart педикюр)
  • дизайн нігтів;
  • нарощування та корекція нігтів;
  • укріплення нігтьової пластини;
  • Вирівнювання нігтьової пластини

Вимоги:

  • досвід роботи від 2 років;
  • обовʼязкова англійська базова/розмовна;
  • вічливе відношення до клієнтів;
  • професійне та якісне віконання роботи.
  • писати наWhatsApp +38(093)590−42−43