Job from May 1, 2024 Apply without resume

Диспетчер (змінний)

14 000 – 16 000 UAH

Агрейн Транс, ТОВ
Transportation and logistics; 50–250 employees

Odesa, вулиця Сєрова, 13.
0.6 km from centerFind on the map

Олена Володимирівна
067- 402-70-69

Part-time. We are also ready to hire a student. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Організація логістики
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вакансія: Змінний диспетчер

Місце роботи: місто Одеса

Компанія «АГРЕЙН ТРАНС» шукає в команду змінного диспетчера

Обов’язки:

  • Контроль за виконанням транспортних маршрутів та вчасністю доставок.
  • Взаємодія з водіями та клієнтами для забезпечення оптимальної логістики.
  • Вирішення поточних питань та невідкладних ситуацій під час перевезень.

Вимоги:

  • Висока відповідальність, вміння працювати в стресових ситуаціях.
  • Вміння ефективно взаємодіяти з колегами.

Ми пропонуємо:

  • Конкурентну заробітну плату та систему бонусів.
  • Цікаві та відповідальні завдання.
  • Графік роботи: змінний; 1/3 сут