Job from April 8, 2024 Apply without resume

Мийник-прибиральник

7 000 – 10 000 UAH

Одесміськелектротранс, КП
Transportation and logistics; more than 1000 employees

Odesa, Паркова вулиця, 1.
1.9 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Активність Вологе прибирання
Show all skillsRoll up skills

Job description

КП ‘Одесміськелектротранс' запрошує на роботу мийника-прибиральника рухомого складу (трамвай)

Вимоги:⚠️

  • активність в роботі;
  • бажання працювати;

Обов’язки:

  • ✅вологе прибирання салону трамваїв: миття підлоги, поручнів, протирання скла

Ми пропонуємо:

  • графік роботи: пн-пт, 8:00 — 17:00.
  • соціальний захист, дотримання КЗпП 24 календарних дні щорічної оплачуваної відпустки.
  • офіційне працевлаштування та стабільні виплати з/п

Similar jobs

Прибиральник в автосалон
Автомобільний Дім Одеса, філія Одеса-Авто, ПрАТ, Odesa

Прибиральниця
РС Точка, роздрібна мережа магазинів, Odesa

7 000 – 9 000 UAH, Отрада, готель-бутік, Odesa

11 000 – 12 000 UAH, Synergy Fitness, Odesa

Двірник
8 708 – 12 600 UAH, Евроуборка, Odesa