Job from March 28, 2024 Above average

Екскаваторник, оператор Bobcat, котка, мініекскаватора, JCB 3CX

30 000 – 40 000 UAH

Минирент, ООО
Construction, architecture, interior design; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Холодноярська.
5.9 km from centerFind on the map

Андрей
(066)912-12-12

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • досвід роботи на спецтехніці не обов’язковий,
  • власне місце проживання у Києві або Київській області або можемо надавати житло

Умови роботи: робота на екскаваторі навантажувачі JCB3cx, міні навантажувачі, катку, карі, міні екскаваторі.

Обов’язки:

  • відповідальність,
  • технічна обізнаність в роботі екскаватора

Similar jobs

Оператор екскаватора (JCB 3CX)
20 000 – 35 000 UAH, Трансавтогруп, ТОВ, Kyiv

Машинист экскаватора (JCB 3CX)
25 000 – 40 000 UAH, Силарк, ООО, Kyiv

Машиніст екскаватора (JCB 3CX)
30 000 – 40 000 UAH, Ейпі Груп Україна, ТОВ, Kyiv

Водій екскаватора (JCB 3CX)
20 000 – 25 000 UAH, Про100, Kyiv

Екскаваторник на JCB-3CX
35 000 – 45 000 UAH, Ромбуд МНС, ТОВ, Kyiv