Job from May 1, 2024 Apply without resume

Медсестра, асистент стоматолога

8 000 – 15 000 UAH, Оплата погодинна

Періг Б.С., ФОП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Lviv, вулиця Антонича.
6.6 km from centerFind on the map

Періг Богдан Степанович
0961166894

Full-time. We are also ready to hire a student, an veteran. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Стерилізація інструментів Асистування лікарю
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: асистент стоматолога, медична освіта, досвід роботи

Умови роботи: позмінно 1 зміна з 9 год.до 14 год., 2 зміна з 14 год. до 19 год.

Обов’язки:

  • допомога стоматологу,
  • стерилізація інструментів,

Тел.096 11 66 883

Similar jobs

Медична сестра, асистент стоматолога
16 000 – 18 000 UAH, Пульс, мережа клінік, Lviv

Бойовий медик у Дрогобич
21 000 – 130 000 UAH, Військова частина А7079, Lviv

Медсестра, асистент стоматолога у Червоноград
16 000 – 20 000 UAH, New Smile, центр сучасної естетичної стоматології, Lviv

10 000 UAH, Династія, стоматологія, Lviv

Асистент стоматолога, медсестра у Сокільники
12 000 – 20 000 UAH, ДентКом, стоматологічна клініка, Lviv