Job from April 8, 2024 Apply without resume Above average

Столяр

18 000 – 30 000 UAH, Від виробітку

Le Wood
Chemical industry, pharmaceuticals; less than 10 employees

Lutsk

Олена Нарушевич
0673015529

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Столярні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: столяр

Умови роботи: робота в столярному цеху в с. Озерце Луцького району (10хв на авто від «Епіцентр»)

Обов’язки: виробництво виробів з дерева. Телефонувати 0673015529(В'ячеслав).

Similar jobs

Столяр
15 940 UAH, Луцьктепло, ДКП, Lutsk

Столяр
12 000 UAH, Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості, Lutsk

Столяр, різноробочий, підсобний працівник
12 000 – 18 000 UAH, ББК, ТзОВ, Lutsk

Деревообробник (торцування пиломатеріалів) у Рожище
8 000 – 10 000 UAH, Укрспецпіддон, ТзОВ, Lutsk

Деревообробник у Рожище
15 000 – 20 000 UAH, Укрспецпіддон, ТзОВ, Lutsk