Job from April 15, 2024 Apply without resume

Упаковщица, гладильщица на склад одежды (район Заставы)

14 000 UAH

Ager
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Odesa, Дальницьке шосе, 15А.
5.3 km from centerFind on the map

Гержик Андрей
+380976469232

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Пунктуальність Уважність Пакування товарів
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • пунктуальность,
  • ответственность,
  • внимательность,
  • отсутствие вредных привычек

Условия работы: пн-пт с 9:00 до 18:00 (возможны подработки по субботам за дополнительную оплату)

Обязанности:

  • упаковка, глажка, штрихкодирование товара,
  • проверка на брак.

Similar jobs

Вантажник-сортувальник складу (м'ясо птиці)
19 000 – 20 000 UAH, Дніпровська, агро-промислова група компаній, ТОВ, Odesa

Пакувальник на склад
16 000 UAH, Бондарчук В.В., ФОП, Odesa

Помічник закрійника, пакувальник, фурнітурник (бренд одягу)
10 000 UAH, Коваленко А.Е., ФЛП, Odesa

Пакувальник
17 000 – 18 000 UAH, TopTech, Odesa

Сортировщик, грузчик
10 000 – 13 000 UAH, Белый Ёж, Odesa