Job from June 21, 2024 Apply without resume Above average
Kyiv Honchara Hotel

Покоївка у готель

  • 17 000 UAH, 800 грн/зміна (з 10 до 17)
  • Kyiv Honchara Hotel

    Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
  • Kyiv, вулиця Олеся Гончара, 73.
    1.9 km from centerFind on the map
  • Зайченко Владислав
    0503598300
  • Full-time. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Уважність
  • Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Шукаємо покоївку у міні готель «Kyiv Hnchara Hotel» за адресою Олеся Гончара, 73. Номерний фонд готелю — 6 номерів

Умови роботи:

  • 800 грн/зміна з 10 до 17
  • Графік за домовленістю
  • Можлива потижнева оплата

Обов’язки:

  • Прибирання та комплектація номерів згідно зі стандартами
  • Прибирання коридора, сходів та інших приміщень готелю
  • Підготовка та перевірка номерів до заїзду

Вимоги:

  • Досвід роботи покоївкою від 1-го року
  • Охайність та уважність
  • Відсутність шкідливих звичок

Контактний номер телефону: 050 359 83 00 — Владислав

Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

Більше про компанію