Job from April 30, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральник територій

12 000 UAH

Центр захисту тварин, КП
Public and business services; 10–50 employees

Mykolaiv, вулиця Водопійна, 36.
6.0 km from centerFind on the map

Full-time. Secondary education.

This job is currently being viewed by 4 job seekers. Be the first to apply!
Відповідальність Працьовитість Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Бажання працювати;
  • Охайність;
  • Працьовитість;
  • Відповідальність.

Умови роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:30

Обов’язки:

  • Прибирати територію підприємства та прилеглу до підприємства територію;
  • Підрізати дерева, скошувати страву.
  • Підтримка в чистоті та справності інвентарю для прибирання.

Чекаємо на Ваші резюме з контактним номером телефону.

Similar jobs

Прибиральник
6 000 – 7 000 UAH, Екватор, КСК, Mykolaiv

Двірник-садівник
6 000 UAH, Є-Комфорт, ОСББ, Mykolaiv

Прибиральниця
5 000 UAH, АТЛ-Автосервіс, ТОВ, Mykolaiv

XL-Групп, ТОВ, Mykolaiv

Санітарка, прибиральниця
12 000 – 13 000 UAH, Усмішка, мережа стоматологій, Mykolaiv