Job from April 26, 2024 Apply without resume

Кухар

12 000 UAH

Тор Рівне, ТОВ
Retail; more than 1000 employees

Varash, майдан Незалежності, 10.
0.4 km from centerFind on the map

Тетяна
0958773514

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування гарячих страв Приготування холодних страв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Мережа магазинів «ТОРБА» запрошує в дружній колектив у м. Вараш КУХАРЯ !

Вимоги: досвід роботи від 1 року

Умови роботи:

  • Офіційне працевлаштування;
  • Забезпечення спецодягом;
  • Широкі можливості кар'єрного та професійного росту;
  • Безкоштовне навчання за рахунок компанії;
  • Зручний графік роботи (3 через 3, з 8 год до 20 год).

Обов’язки:

  • Приготування страв згідно технологічних карт;
  • Досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року; ;
  • Дотримання санітарних та гігієнічних вимог під час роботи.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, телефонуйте: Тетяна 095 877 35 14

Similar jobs

Кухар
Spar, мережа магазинів, Varash

All similar jobs

Salary statistics