Job from April 8, 2024 Apply without resume

Кухар, сендвіч-мейкер

15 000 – 22 000 UAH

Сахно М.В., ФОП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Маршала Конєва, 8.
8.8 km from centerFind on the map

Яна
0938364561

Full-time, part-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Відповідальне ставлення до роботи, охайність

Умови роботи: Зручний гнучкий графік

Обов’язки: Працювати по ТК, слідкувати за чистотою робочого місця, швидка видача страв

Метро Контрактова Площа

Метро Іподром

Similar jobs

Касир, сендвіч-мейкер, кухар
11 000 – 25 000 UAH, Нагорний Є. В., ФОП, Kyiv

16 000 – 20 000 UAH, Ковтуненко, ФОП, Kyiv

Сендвіч-мейкер, кухар
20 000 – 26 000 UAH, Павленко В.В., ФОП, Kyiv

18 000 – 24 000 UAH, Місько К.В., ФОП, Kyiv

Кухар-універсал
17 000 – 20 000 UAH, Сухоцький М.М., ФОП, Kyiv