Job from May 9, 2024 Apply without resume Above average

Автомийник

25 000 – 40 000 UAH, Від 1000грн до 2000 грн кожен день

Автомийка на Львівській площі
Auto business and auto service

Kyiv, Львівська площа, 4А.
1.3 km from centerFind on the map

Sashok Kostomarov
0500555188

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: опыт работы на автомойке от 1 года

Условия работы: график работы обсуждается индивидуально

Обязанности:

  • химчистка авто,
  • нанесение твердого воска,
  • без вредных привычек

Similar jobs

Автомийник
20 000 – 30 000 UAH, Royal World Service, Kyiv

Детейлер, автомийник, спеціаліст по догляду за авто
28 000 – 50 000 UAH, Деко Альянс, ТОВ, Kyiv

Автомийник
30 000 – 40 000 UAH, Автоклин, Kyiv

Автомийник-детейлер (с. Лісники, Дніпровське шосе)
20 000 – 35 000 UAH, Detailing Gidrazone, Premium-автомийка, шиномонтаж, Kyiv

Автомийник
15 000 – 40 000 UAH, Имест-Плюс, ООО, Kyiv