Job from April 16, 2024

Кухар на гарячі закуски

14 000 – 18 000 UAH, 900грн за зміну

Рондель, МК
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Крайківського, 1б.
1.1 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Приготування страв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • відповідальність

Умови роботи:

  • графік позмінний з 11.00 до 22.00год
  • харчування та розвозка персоналу надається

Обов’язки:

  • приготування страв згідно калькуляційних карт
  • підтримка чистоти робочих поверхонь
  • Звертатися за телефоном 0963231339
  • 0952009799

Similar jobs

Кухар гарячого процесу
25 000 UAH, Фетрбуш, Ivano-Frankivsk

Кухар-універсал холодного, гарячого цеху
Maria Garden, готельно-ресторанний комплекс, Ivano-Frankivsk

Кухар-універсал (гарячий, холодний цех, мангал, кондитер) у Татарів
16 500 – 35 000 UAH, Природа, готельно-відпочинковий комплекс (Больбот Ю. І., ФОП), Ivano-Frankivsk

Кухар гарячого, холодного процесу
МІФ, пивоварня-паб, Ivano-Frankivsk

Кухар гарячого процесу
17 000 – 20 000 UAH, Заяць Я.В., ФОП (Mon Ami, ресторація), Ivano-Frankivsk

All similar jobs

Salary statistics