Job from April 24, 2024 Apply without resume

Посудомийниця, прибиральниця

9 000 UAH

Колосова Т.В., ФОП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Cherkasy, бульвар Шевченка, 274/13.
1.1 km from centerFind on the map

Тетяна Колосова
+380675471228

Full-time. We are also ready to hire a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Акуратність Чесність Працьовитість Ввічливість Дисциплінованість Охайність Старанність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: охайність, працьовитість, ввічливість, акуратність, чесність, дисциплінованість, стараність

Умови роботи: кожного дня, але ненормовано

Обов’язки: мийка посуду, прибирання закладу,

Similar jobs

Посудомийниця-прибиральниця
9 000 – 10 500 UAH, Ростерія Фабрика кави, ТОВ, Cherkasy

7 500 UAH, Завідний С.В., ФОП, Cherkasy

Прибиральниця-посудомийниця
12 000 UAH, Гусєв Д.Р., ФОП, Cherkasy

Прибиральниця
9 000 – 10 000 UAH, Soda, city cafe, Cherkasy

Посудомийниця
Кириленко І.В., ФОП, Cherkasy