Job from April 28, 2024 Apply without resume Above average

Кухар

22 000 – 24 000 UAH, 800 грн\день

Затишок, кафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Yaremche, вулиця Свободи, 253.
3.8 km from centerFind on the map

Ханенко Олександра
+380 (68) 201 73 52

Full-time. We are also ready to hire a student, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Чесність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • дотримання чистоти на робочому місці,
  • охайність, чесність

Умови роботи: графік роботи: з 9.00 до 21:00год

Обов’язки: Всі деталі телефонуйте по вказаному номері телефону!

Similar jobs

Кухар-універсал
15 000 – 16 000 UAH, Hotel Premier, Yaremche

Шеф-кухар (гарячий процес, хоспер)
25 000 UAH, Небокрай, Yaremche

Кухар-мангальщик (хоспер)
20 000 UAH, Небокрай, Yaremche

Кухар
15 000 – 23 000 UAH, Festa (Яремче), Yaremche

Кухар
20 000 – 25 000 UAH, Довбуш, ресторан-отель (Яремче), Yaremche