Job from April 23, 2024 Above average

Бармен

19 500 – 24 000 UAH

Їстетика
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Предславинська, 57.
3.9 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Робота в команді Барна справа
Show all skillsRoll up skills

Job description

Компанія «Їстетика» шукає бармена до свого закладу у місті Київ.

Кандидат повинен мати досвід роботи у барі принаймні 1 рік.

Основні обов’язки:

  • приготування та подача алкогольних та безалкогольних напоїв,
  • обслуговування гостей, збереження чистоти та порядку за баром.

Вимоги:

  • вміння працювати в команді, дотримання правил професійної етики.

Компанія готова взяти на роботу кандидатів без освіти, головне — досвід роботи у барі.

Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату та можливість кар'єрного зростання.