Job from April 17, 2024 Apply without resume

Бариста

Від 800 грн/день

Гастроном 24, кулінарія
Retail; less than 10 employees

Chernivtsi, вулиця Гагаріна, 62а.
2.3 km from centerFind on the map

Гурковський Сергій
0506614940

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Продаж Прийом та обробка замовлень Охайність Позитивне мислення
Show all skillsRoll up skills

Job description

Приймаємо тількі на постійну роботу. Підробіток на 1−3 місяца- це не до нас!

Вимоги:

  • Ви, ПОВНОЛІТНЯ позитивна та привітна людина, охайна та вільно володієте українською мовою, любити спілкуватись з людьми

Умови роботи:

  • адреса роботи: Гагаріна 62А
  • офіційне працевлаштування;
  • графік роботи з 8.00 до 20.00,
  • оплата в кінці робочого тижня

Обов’язки:

  • підготовка та продаж пончиків, кави та безалкогольних напоїв; оформлення замовлень на доставку
  • навчаємо та допомагаємо

Телефонувати за номер 050 661 4940 Сергій

Similar jobs

Бармен (Don Gustavo)
15 000 – 20 000 UAH, PizzaGroup.CV, Chernivtsi

Бариста
15 000 – 20 000 UAH, Ostrovok, Chernivtsi

Бариста (To Go)
12 000 – 18 000 UAH, Bacara coffee, Chernivtsi

Бариста-касир
16 000 – 18 000 UAH, FoodPoint, Chernivtsi

Бармен
Бiлий Налив, Chernivtsi