Job from April 26, 2024

Кухар

25 000 – 34 000 UAH

Doris
Transportation and logistics; 50–250 employees

Other countries

Олена Базелевич
+380950727848

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Робота в команді
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • відповідальність;
  • вміння працювати в команді

Умови роботи:

  • офіційне працевлаштування;
  • безкоштовне проживання і харчування 3-х разове;
  • соціальні гарантії
  • робота по змінах, гнучкий графік

Обов’язки:

  • виконувати функції і завдання згідно обраної вакансії:

Similar jobs

Сушеф, шеф кухар, швеція
120 000 – 140 000 UAH, Дісяк Л., ФОП, Other countries

Кухар на Кіпр
60 000 – 72 000 UAH, Newbie Catering Ltd, Other countries

Сушеф в Limassol (Cyprus)
75 000 – 85 000 UAH, Punin Group, Other countries

Помічник кухаря в Естонію
47 000 – 55 000 UAH, Intrezo OÜ, Other countries

Домробітниця, кухар, помічниця з дітками
40 000 – 45 000 UAH, AntiSalon, Other countries