Job from March 28, 2024

Адміністратор салону краси

12 000 – 15 000 UAH, + %

Valentino
Beauty, fitness, sports; 10–50 employees

Lviv, проспект В'ячеслава Чорновола, 16д.
1.8 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Організаторські здібності Робота в команді Активність Грамотна усна та письмова мова
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Ініціативна та активна
  • Вмієш працювати в команді
  • Красиво, грамотно спілкуєшся
  • Маєш організаторські здібності і вмієш нести відповідальність
  • Фінансово грамотна
  • ДОВІД РОБОТИ БУДЕ ПЕРЕВАГОЮ!

Умови роботи:

  • ми пропонуємо конкурентну ЗП та усі можливості для розвитку.
  • Хороший колектив та лояльне керівництво

Обов’язки: уточнюйте за номером 0672555081

Резюме можете надсилати у вайбер/телеграм за цим номером

Similar jobs

MonReal (Іванова Н.М., ФОП), Lviv

12 000 – 20 000 UAH, Les Anges, Beauty Hall, Lviv

7 000 – 12 000 UAH, A.ArzuBeauty, Lviv

16 000 – 20 000 UAH, RS laser clinic, Lviv

15 000 – 30 000 UAH, School Stiven Chen, Lviv