Job from April 11, 2024 Apply without resume

Перукар

25 000 – 30 000 UAH

Заінчковька Ю.П., ФОП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Kyiv, Дарницький бульвар, 15.
6.5 km from centerFind on the map

Юлия Заинчковская
0677800844

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Перукарство Чоловічі стрижки Жіночі стрижки Дитячі стрижки
Show all skillsRoll up skills

Job description

Наша перукарня успішно працює вже 25 років та має постійних клієнтів! Шукаємо перукаря для роботи в нашій перукарні в місті Київ.

Вимоги до кандидата:

  • Досвід роботи в перукарні від 1 року;
  • Обов’язки перукаря:
  • Здійснення стрижок (чоловічі, жіночі, дитячі)

Ми пропонуємо:

  • Конкурентоспроможну заробітну плату, 50/50 (25000−30000);
  • Всі матеріали за рахунок перукарні;
  • Приємний колектив та дружня атмосфера роботи;
  • гнучкий графік;
  • розрахунок кожного дня.
  • Розташування: 5 хвилин від станції метро «Дарниця»

Телефонуйте за номером +380677800844