Job from April 28, 2024 Apply without resume

Майстер манікюру

10 000 – 15 000 UAH

ArT_studio
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Vinnytsia, вулиця Хлібна.
0.6 km from centerFind on the map

Lina Tanasienko
0939749912

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Стресостійкість Пунктуальність Педикюр Манікюр
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Якісне виконання роботи. Охайність, пунктуальність, стресостійкість, швидкість

Умови роботи: Графік роботи 3/3 з 9 до 20.00

Обов’язки: Надання послуг по манікюру та педикюру, прибирання робочого місця, відео та фото супровід робіт.

Similar jobs

Продавець-консультант матеріалів для манікюру
10 000 – 15 000 UAH, Шмирьов Я.О., ФЛП, Vinnytsia

8 000 – 15 000 UAH, NT nail time, Vinnytsia

Майстер манікюру та педикюру
18 000 – 24 000 UAH, G.Bar, Vinnytsia

Майстер манікюру, педикюру
15 000 – 25 000 UAH, Піскун А.А., ФОП, Vinnytsia

10 000 – 20 000 UAH, Elite space, салон краси, Vinnytsia