Job from April 21, 2024 Apply without resume Above average

Посудомийниця

22 000 – 25 000 UAH

Villa Elena, Hotel & SPA Resort
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Bukovel, ул. Вишня, 164.
2.2 km from centerFind on the map

Николета Биче
0684889705

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Пунктуальність Миття посуду
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • відповідальність та пунктуальність

Умови роботи:безкоштовне проживання та харчування на територї готелю

Обов’язки:

  • Миття посуду на кухні
  • Прибирання кухні
  • Вміння працювати швидко та якісно з великим обʼємом
  • Підтримка чистоти на робочому місці

Similar jobs

14 000 UAH, HAY, boutique hotel & SPA, Bukovel

Покоївка, мийниця посуду
13 000 – 27 000 UAH, Wood, Hotel Resort & SPA, Bukovel

Прибиральниця-посудомийниця, покоївка, помічник кухаря у Татарів
12 000 – 18 000 UAH, Природа, готельно-відпочинковий комплекс (Больбот Ю. І., ФОП), Bukovel