Job from April 8, 2024 Apply without resume

Інженер-енергетик

18 000 UAH

ІПСПЕМН МОЗ України, ДУ (Дніпровська філія СЗНПД)
Medicine, pharmacy

Dnipro, вулиця Надії Алексєєнко, 84.
3.0 km from centerFind on the map

Пержаниця Олена Олександрівна
0964045536

Full-time. We are also ready to hire a retired person. Work experience more than 2 years. Higher education.

Ukrainian — average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • Електротехнічна, інженерно-технічна освіта,
  • досвід роботи за професією не менше 2 років.

Умови роботи:

  • Офіційне працевлаштування.
  • Повна зайнятість

Обов’язки:

  • Забеспечувати роботу, беспечну експлуатацію електромереж, кабельних ліній, електроустановок, електрообладнання лікарні,
  • організовувати проведення навчання, інструктажу та перевірку знань електромонтерів.

Similar jobs

МХП, ПрАТ, Dnipro

lifecell, Dnipro

18 000 UAH, Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги (Дніпровська філія), Dnipro

19 300 UAH, Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, КП ДОР, Dnipro

Инженер-энергетик
15 000 UAH, Телеком-Мобил, Dnipro